cLoxone_Passive-House_Perpetuum_01-scaled.jpg
ESG Expert System Group

Dla domu

Jakie są Twoje potrzeby?

Dobór mocy instalacji jest kluczowy

Najważniejszym elementem do rozpoczęcia inwestycji jest jej oszacowanie względem obecnych oraz przyszłych potrzeb mieszkańców. Musimy wziąć pod uwagę aktualne zużycie prądu, ale również to, czy planują Państwo rozbudowę domu, instalacji elektrycznej lub po prostu dołożenie więcej sprzętu elektronicznego. Może planują Państwo przejść na ogrzewanie elektryczne?

Nasz doradca energetyczny oszacuje Państwa zapotrzebowanie na dokładną moc instalacji, jednak będzie to możliwe tylko jeśli pomyślą Państwo o przyszłości swojego domu. Moment oszacowania zapotrzebowania na energię z paneli fotowoltaicznych jest bardzo ważnym, a przez wielu bagatelizowanym elementem inwestycji.

Nasza Dotacja 5000+

Ponieważ chwilowy brak dotacji "Mój Prąd", która przyczyniła się do ogromnego rozwoju branży OZE w Polsce sprawia, że niektórzy uważają, że nie stać ich na instalacje fotowoltaiczną. Wychodzimy temu naprzeciw i z nami Twoja inwestycja zyskuje dwukrotnie! Możesz odzyskać aż 10 000 zł! Zapytaj o szczegóły doradcę.

. Twój Dom

DOM
123622946_356760962279365_6777669533435606101_n.jpg

. Twoje Oszczędności

Zacznij oszczędzać już od pierwszego uruchomienia instalacji. Dobrze dobrana i prawidłowo zamontowana instalacja fotowoltaiczna przynosi oszczędności aż do 95%! Okres zwrotu z inwestycji to tylko około 5 lat! Fotowoltaika jest aktualnie najszybciej zwracającą się inwestycją na rynku!

Jak wygląda cały proces?

01 / 07

Umów się na spotkanie

Zadzwoń do nas aby umówić się z doradcą z Twojego regionu.

02 / 07

Audyt techniczny

Doradca energetyczny przeprowadza u Ciebie audyt techniczny aby dobrze dobrać moc instalacji, system montażowy, itd.

03 / 07

Podpisanie dokumentów

Podpisanie wszystkich potrzebnych dokumentów tj. umowa, pełnomocnictwa, wnioski o finansowanie, itd.

04 / 07

Przygotowanie projektu

Realizujemy projekt techniczny Twojej instalacji, gdy w między czasie procedują się pozostałe dokumenty potrzebne do montażu instalacji lub przyznania finansowania.

05 / 07

Akceptacja projektu i finansowania

Gdy projekt jest gotowy i zatwierdzony przez naszych techników, a ewentualne finansowanie przyznane - możemy rozpocząć montaż instalacji.

06 / 07

Montaż i zgłoszenie do ZE

W ustalonym terminie montujemy Twoją instalację fotowoltaiczną, po czym otrzymujesz komplet dokumentów do swojej instalacji. W kilka dni po montażu zgłaszamy Twoją instalację do zakładu energetycznego.

07 / 07

Wymiana licznika i uruchomienie instalacji

W około 30 dni po zgłoszeniu, zakład energetyczny wymieni Twój licznik. Już w dniu wymiany licznika możesz włączyć instalację i cieszyć się własną elektrownią!

Realne oszczędności

Instalacja fotowoltaiczna zaczyna zarabiać już od pierwszego jej uruchomienia. Bądź częścią inwestycji w ekologiczną przyszłość!

Instalacja Fotowoltaiczna to

 • Oszczędność
 • Niezależność
 • Spokój
 • Bezpieczeństwo

Pozytywna Zmiana Energetyczna

 • Zmniejszenie śladu węglowego
 • Poprawa jakości powietrza
 • Proekologiczna postawa
 • Wiele zastosowań na przyszłość

Niekończące się zasoby energii

 • Prąd ze słońca
 • Brak opłat przesyłowych
 • Magazyny energii
 • Przyszłość energetyki